logo

W ramach projektu pn. „Mamy na siebie plan! Aktywizacja społeczno-zawodowa mieszkańców gminy Bieliny” zakończono realizację treningów dla I edycji uczestników projektu.
Ostatnim treningiem był „Trening wizażu, autoprezentacji i kreowania własnego wizerunku dla kobiet”, który odbył się w dniach 21 i 24 sierpnia 2020 roku. Zajęcia miały na celu wzmocnienie w uczestniczkach projektu pewności siebie, uwrażliwienia ich na estetykę stroju i makijażu, wzrostu poziomu samooceny i akceptacji. Podczas treningu uczestniczki uczyły się doboru odpowiedniej kolorystyki w makijażu, strojach i dodatkach. Poznały techniki wykonywania makijażu, zapoznały się z wiedzą dotyczącą stylizacji fryzur, doboru formy fryzury do kształtu twarzy oraz jej odpowiedniej kolorystyki. Zajęcia uświadomiły uczestnikom jak ważna jest w codziennym funkcjonowaniu komunikacja pozawerbalna (mowa ciała).
Prowadząca zajęcia wykonała profesjonalny makijaż każdej uczestniczce projektu, co potwierdzone zostało dokumentacją fotograficzną znajdująca się w Biurze Projektu.

IMG 20200821 081545 1

IMG 20200821 082146 1