Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielinach zaprasza osoby samotne, niesamodzielne, niepełnosprawne do skorzystania z opaski telemedycznej w ramach projektu realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kielcach pn. „Centrum Usług – Współpraca na rzecz społeczności lokalnej, w którym Gmina Bieliny jest Partnerem.
Jest to rozwiązanie umożliwiające w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, poprzez wciśnięcie przycisku, uruchomienie automatycznego, natychmiastowego wezwania pomocy.
Z usługi teleopieki (opaska + abonament) uczestnik projektu korzysta bezpłatnie.
Projekt wymaga, by powyższa usługa była ściśle powiązana z korzystaniem ON z usług opiekuńczych, które są odpłatne zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Bieliny.
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020.
Wszelkich informacji nt. projektu oraz możliwości skorzystania z urządzenia można uzyskać bezpośrednio w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Bielinach lub telefonicznie pod nr tel. 41 30-25-012 w. 219 lub 205.

 

sidly opaska

 

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (sidly-opaska.jpg)sidly-opaska.jpg584 kB