W dniu wczorajszym na terenie gminy Bieliny odbyły się zajęcia rehabilitacyjne z wykorzystaniem układanki sensorycznej – klocków Moovie dla dzieci z rodzin uczestniczących w projekcie pn. „Centrum Usług – Współpraca na rzecz społeczności lokalnej”. Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej w Bielinach jest Partnerem w w/w projekcie.
Klocki Moovie usprawniają motorykę małą i dużą dzieci, wzmacniają układ nerwowy poprzez ruch, kształcą i utrwalają orientację w schemacie ciała i przestrzeni, rozwijają percepcję ruchowo-słuchowo-wzrokową oraz integrują.

 

Czytaj więcej: Ogłoszenie dot. klocków Moovie 9.2

W dniu 11 września 2019 roku w Bielinach odbyło się spotkanie osób zainteresowanych wolontariatem w ramach projektu „Centrum Usług – Współpraca na rzecz społeczności lokalnej” realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kielcach w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Bielinach. 

Czytaj więcej: SPOTKANIE Z REGIONALNYM CENTRUM WOLONTARIATU

ZMIANA GODZIN DYŻURU TELEFONICZNEGO PORADNICTWA SPECJALISTYCZNEGO w ramach projektu pn. "Centrum Usług - współpraca na rzecz społeczności lokalnej" realizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Kielcach w partnerstwie z Gminą Bieliny/Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Bielinach.

 

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Oferta telefonu zmina dyżurów.pdf)Oferta telefonu zmina dyżurów.pdf164 kB

Czytaj więcej: Zmiana godzin dyżuru telefonicznego w ramach projektu pn. "Centrum Usług - współpraca na rzecz...